Anlaşmalı Hastanelerimiz – Mg Sağlık Hizmetleri – Estetik ve Saç Ekimi
Menü
Türkçe İngilizce Arapça

memorial bahçelievler

Memorial Hastanesi

“Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.


Türkiye’yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ni alan (Joint Commission International) Türkiye’nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.”

Medicana Hastanesi

“Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da kesintisiz sürdürmektedir.

medicana hastanesi

hisar Hastanesi

Hisar Hospital Intercontinental

” Modern tıp teknolojisini ve konforunu insanları sağlıklı bir yaşama kavuşturmak ilkesiyle birleştiren Hisar Hospital Intercontinental, toplam 35 bin metrekare kullanım alanına sahip ve 8 kattan oluşuyor. Ortopedi ve Travmatoloji’den Omurga Sağlığı’na, Kadın Hastalıkları ve Doğum’dan Kardiyolojiye, Onkoloji’den Hematoloji’ye kadar nörolojik bilimler, cerrahi bilimler, dahili bilimler, tanı ve görüntüleme başta olmak 55 farklı tıbbı bölümü ve seçkin akademik kadroyu bünyesinde barındırıyor.“

+90 555 104 00 89
WhatsApp ile Sor